Ak naozaj chcete niečo urobiť, nájdete cestu. Ak nie, nájdete si výhovorku.
Jim Rohn

Praktické skúsenosti

 

Rain Soul - prírodný nápoj plný antioxidantov

Je dôležité, aby sme sa naučili čítať zo znamení, tie sú pre nás veľmi dôležité !!!!!

Myslím si, že každého zaujímajú predovšetkým výsledky a až potom zloženie. 

Úryvky zo skúseností

1. 9 mesačné dieťa s príznakom ekzémov po celom tele.
Rodičia boli smutní, lekár chcel predpísať malému steroidy. Na vonkajšok bol použitý olej a vnútorne Rain Soul na posilnenie imunity a potlačenie zápalu.
Malému sa Rain Soul rozdelil približne na 2 dni 1 sáčok. Sáčok bol rozdelený na 6 čajových lyžičiek. Už po 10 sáčkoch Rain Soulu boli rodičia šťastní, že je dieťa si z 99% bez príznakov choroby. Potom použili ešte 10 sáčkov Rain Soul a dnes sú už bez príznakov detského ekzému!!! A steroidy neboli použité.
 
 
2. 2-3 ročné dieťa - takýchto prípadov bolo oveľa viac. Príznačne je škôlka dobrým priestorom pre šírenie nepríjemných choroboplodných zárodkov. Toto nie je problém, pretože to posilňuje imunitný systém. Mechanizmus pôsobenia je nasledovný - dieťa ochorie, jeho organizmus si vypracuje svoj vlastný obranný mechanizmus a najbližšie už bude bojovať proti chorobe efektívne. S čím mali najviac problémov bola verzia: zvracanie - hnačka - soplíky - škaredý kašeľ - horúčka. Tu vstupuje do obrazu Rain Soul. Problémom je, že neexistuje mimoriadne účinná forma prípravkov efektívne podporujúca imunitný systém u malých detí. Samotný Rain Soul posiľňuje imunitný systém už u bábätiek až v takej miere, že sa dieťa už oveľa skôr postaví na nohy. Nerieši prejavy, ale samotný problém!!!
 
V prípade silného a škaredého kašľa: Denná spotreba 2-3 sáčkov a po prvých 3 sáčkoch silný kašel sa zmierňuje a na 3.-4. deň úplne prestáva (takto použijúc je predávkovanie nemožné). Pre silné soplíky to platí rovnako.
 
V prípade horúčky: V Rain Soule sa nachádzajúci čierny kmín je veľmi silným prostriedkom na zníženie zápalu a utíšenie bolesti. Typicky môže byť horúčka sprevádzaná reumatickou bolesťou. Táto bolesť použitím Soulu mizne.
 
Hnačka alebo zvracanie: Choroboplodné baktérie nemajú radi Soul. Má totiž silný účinok pri zabíjaní baktérií a dlho zostáva aj v črevách (forma Soulu je tekutá, na jemno pomleté semienka). Toto je veľmi dôležité, keďže pri týchto príznakoch nastáva veľký nedostatok živín. Tento prípravok pomáha odstrániť tento nedostatok. Toto platí samozrejme aj pre dospelých, napríklad aj v pooperačných stavoch je to vynikajúca pomôcka.
 
3. 35 ročný dospelý - muž so silnou obezitou, ktorý mal problémy aj s pľúcami, problémy s permanentnou influenzou, od detstva opakujúci sa ekzém. Po vyskúšaní Soulu mal nasledujúce výsledky: prvý deň (denne 2 sáčky) mal taký pocit, ako keby sa mu telo rozhorelo, a potom sa upravil krvný tlak, dostal viac síl a bol pokojnejší. Po týždni sa enormne zlepšil stav pľúc a postupne mizla aj influenza. Zlepšilo sa aj trávenie a postupne sa strácal aj ekzém. Teraz ho už netreba presviedčať o užívaní Rain Soul. Rozhodol sa pre zdravie.
Dole uvedený obrázok nemá súvis s hore uvedeným prípadom.
 
 
 
Svrab je rovnako nepríjemný.
 
 
4. 36 ročná štíhla dáma - problémy s trávením, žalúdočné problémy, akútny nedostatok železa. Pred užívaním Soulu mala depresie, stavy bez energie, často bola bez nálady. Po začatí užívania sa začala cítiť plná energie, silnejšia, veselšia. Napäto očakáva ďalšie pozitívne výsledky!
Obrázok súvisí s inou osobou.
 
 
 
 
Na konci textu si môžete prečítať ďalšie príbehy, ale nezabudnime na to, že je dôležité vedieť aj to, z čoho sa skladá Soul. Preto si preítajte aj túto časť textu. Oplatí sa tomu venovať trochu času.
 

Ak by ste si už chceli kúpiť takýto prípravok, môžete sa informovať, ale môžete to urobiť aj samostatne, cez tento link:RAIN SOUL REGISZTRÁCIÓ
 
 
 
 
 
Informácie o produkte
 
Kvôli syntetickým jedlá a neprevidelnému, resp. nesprávnemu stravovaniu prichádzame k nedostatku esenciálnych mastných kyselín , čo spôsobuje veľa problémov. Naše zdravie v tomto uponáhľanom svete ohrozuje veľa rizikových faktorov, ktoré napomáhajú vytváraniu voľných radikálov ( citujem: „Antioxidanty znamenajú rozdiel medzi životom a smrťou pri boji proti voľným radikálom! Lester Packer MD. Phd ) ich úloha je v organizme jednoducho zázračná” a tieto voľné radikály sa nekontrolovane množia. Následkom toho sa na bunečnej úrovni objavia poškodenia, zápaly, ktoré naštartujú v organizme nebezpečné a škodlivé procesy. Jednoduchou prevenciou môže byť denná spotreba jedného jediného sáčku RAIN SOUL, ktorý je tekutým koncentrátom a prirodzeným antioxidantom.
 
SOUL môže vo veľkej miere zlepšiť náš zdravotný stav, pravidelnou dennou spotrebou môžeme chrániť náš organizmus od škodlivých účinkov a napomôcť proti vytvoreniu menších-väčších chorôb . Ako koncentrát obsahuje v sebe účinné antioxidanty, čiže používaním dokážeme udržať na uzde voľné radikály. 
Krvné testy


Hodnota 1 dávky Soul ORAC je 5 238.
 
 
Zložky SOULu:
 
 
 
 
 
 
 

Miért választottad a Soul-t?


Objednávka tu : cez nasledujúci linkREGISTRÁCIA RAIN SOULu
Keby ste si chceli kúpiť tento produkt, môžete to urobiť aj samostatne pod nasledujúcim odkazom REGISTRÁCIA RAIN SOULu
Ako použiť Rain Soullal v KOZMETIKE?


 

 
Objednávka Soulu: cez nasledujúci odkaz REGISTRÁCIA RAIN SOUL

Keby ste si chceli kúpiť tento produkt, môžete to urobiť aj samostatne, cez nasledujúci odkaz REGISTRÁCIA RAIN SOULu

 


Kontaktné údaje na nás nájdete pod voľbou Kontakt


Zdroj:

V.Péter Viktória http://www.egeszseg-klinika.hu/a_mag_emesztheto_tapanyagokban_gazdag_k

Rain Soul

Rain Soul Zloženie

 
Čierna rasca, semienka z čiernej maliny, hroznové semienka, D-ribóza

Liečivé účinky čiernej rasce sú známe s pred 3000 rokov.Od starovekých Egypťanov, cez proroka Mohameda poznali jej blahodárne účinky, ktoré už vtedy používali pri liečení. Tieto kultúry používali semienka ako liek pre rôzne ochorenia,ako je astma, zápal priedušiek, reumatizmus, zápalové ochorenia, zažívacie problémy, infekcie, ekzémy, vredy,vírusové prechladnutia, niektoré druhy rakoviny.
 
 
Rasca čierna

Rasca čierna (Nigella Sativa) rastie ako jednoročná rastlina v oázach egyptskej púšte. Rastlina vytvára hlavičky podobné makovým, v ktorých sú malé čierne semienka, ich vôňa pripomína vôňu anízu.

Rasca čierna v histórii

Používali ju už v 2500 r. Kr. Spomína sa aj v Gréckej nedicíne, kde hrala dôležitú úlohu pri liečení. Vedci Al - Bairouni a Avicenna vo svojich knihách tiež spomínajú liečivé účinky rasce čiernej pri niektorých ochoreniech. Podľa prastarých tradícií ju používali pri celkovej slabosti, zápaloch, kožných problémoch, ženských problémoch, prechladnutí, bolestiach hlavy. Pomáhala aj pri nadúvaní a odvodňovaní organizmu. Obsahuje damascenin, ktorý pôsobí proti kŕčom a krátkodobo znižuje krvný tlak. Používali ju pri dojčení /produkcia mlieka/ a proti parazitom. V dnešnej dobe vedci z Európy a Západu skúmaním zistili, že olej z rasce čiernej má veľmi vysokú nutričnú hodnotu, veľa minerálov a aminokyselín, ktoré všetky posilňujú imunitný systém. Obsahuje aj arginín a karotén, ktoré sa menia na A vitamín, sú bohaté na vlákninu. Oleju z čiernej rasce sa hovorilo aj "zlato faraónov". Egypťania si veľmi cenili malé semienka a svoje skúsenosti zanechali na kotúčoch z papirusu. Tutenkhamon bol na oleji tak závislý, že ho jeho sluhovia museli mať stále pri sebe. Po jeho smrti s ním pochovali aj jednu fľašku tohto oleja. Podľa legendy Kleopatra a Nofretete vďačia oleju z čiernej rasce za hladkú a krásnu pleť.

Na východe sú odpradávna známe liečivé účinky olejov. Nedávno sa olej objavil aj na našom trhu. Za úspech sú zodpovední Dr. Peter Schleicher a Dr. Lutzbannasch. Dokázali, ako vplýva olej z čiernej rasce na niektoré kožné ochorenia a alergie (atopický ekzém, neurodermatitída, psoriáza, astma).

Rasca čierna dnes

Moderná veda medzičasom preverila olej z rasce čiernej. Zistila, že obsahuje mnoho látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú ľudský metabolizmus. Zvlášť sú cenné nenasýtené mastné kyseliny, ktoré jemne, bez vedľajších účinkov znižujú zápaly kože, čriev, kĺbov a nervov. Vysoký obsah kyseliny linolovej a s ňou súvisiaca psychologická hodnota stravovania, ho robia zvlášť zaujímavým.

Z nenasýtených mastných kyselín v tele vzniká prostaglandin.Tento tkanivový hormón zohráva veľa úloh v ľudskom organizme. reguluje krvný obeh a rozširuje cievy.Týmto vie moderná veda vysvetliť účinky čiernej rasce spred storočí.

Konzumácia čiernej rasce

Môžu sa konzumovať samotné semienka / ako korenie v pečive, kyslej kapuste/, alebo ako doplnok výživy. Má pozitívne účinky na:
 • choroby z prechladnutia: nádcha, kašel, chrípková infekcia, bronchitída, astma
 • alergia - neutralizuje nadmernú citlivosť na alergény
 • plesňové ochorenia / candida albicans/, psoriáza, neurodermatis - môže obmedziť svrbenie, zápal kože a hojenie rán
 • reuma - lokálny protizápalový účinok
 
Čierna malina

Rastie v prírode na okrajoch lesa v polotieni. Obľubuje pôdu bohatú na živiny, dostatok vlahy a dobre znáša mráz. Listy čiernej maliny majú tiež liečivé účinky. Obsahujú kyselinu trieslovú, flavonoidy a ovocné kyseliny. Známe sú účinky:
 • na zníženie krvného cukru
 • proti hnačke
 • zápaly v ústach
 • ochorenia močových ciest
 • prevencia proti rakovine
 • zníženie krvného tlaku

Hroznové semienka

Najcennejšie látky obsahujú semienka červeného a čierneho hrozna. V semienkach sa nachádza veľké množstvo draslíka a ešte dôležitejšia látka s názvom resveratrol. Pod kôrou semienok sa nachádza mastný olej a bielkoviny plus ďaľšie minerály a veľké množstvo vitamínu C a biofavonoidov.

Účinok antioxidantov v hrozne sa skúma od roku 1969 v Európe aj USA. Zistilo sa, že biofavonoidy v jadrách červeného hrozna, vrátane resveratrolu, zneškodňujú voľné radikály.Voľné radikály sú schopné ničiť bunky - to spôsobuje predčasné starnutie. Voľné radikály sú schopné zlepiť molekuly dokopy v rôznych orgánoch tela / napr. koža sa stáva nepružná - vráskavie/. Tento proces môže tiež spôsobiť nádor - rakovinu.

Je známe, že vo Francúzku sa konzumuje veľké množstvo červeného vína, výskyt srdcových ochorení je mnoho násobne nižší ako v iných krajinách.

Lekári považujú za užitočné, vypiť denne pohár červeného vína. Nachádza sa v ňom výťažok zo semien červeného hrozna, antioxidant, ktorý môže znížiť riziko aterosklerózy.

Nielen že znižuje riziko aterosklerózy, ale dlhodobé užívanie rozkladá cholesterol. Bolo publikovaných viac ako pol milióna štúdií o kornatení ciev, ale príčina jeho vzniku nebola zistená. Dnes je všeobecne známa súvislosť medzi aterosklerózou a cholesterolom.

Odporúča sa na:
 • zníženie krvných lipidov
 • proti vzniku aterosklerózy
 • prevencia, liečba rakoviny
 • chráni telo pred voľnými radikálmi
 • udržiava normálnu funkciu krvných doštičiek, čo umožňuje voľný prietok krvi
 • normálne a zdravé fungovanie buniek
 • prevencia: kardiovaskulárne ochorenia /infarkt myokardu, cievna mozgová príhoda/
 • regulácia hladiny cholesterolu v krvi
 • prevencia ochorení kŕčových žíl
 • alergické ochorenia
 • očné choroby, korekcie zraku
 • zlepšenie pamäti, spomalenie procesu starnutia
 • odolnosť voči stresu
 • zachovanie mladej pleti, proti vráskam, na regeneráciu
 • zápal kostí, kĺbov, reumatické ochorenia
 
D - Ribóza

Je v prírode vyskytujúca sa päťuhloatómová molekula cukru, ktorú nájdeme v každej živej bunke, ešte aj v RNS víruse. Nepovažuje sa za esenciálny doplnok výživy, kedže si ho vie organizmus vytvoriť z iných doplnkov výživy, najmä glukózy. Napriek tomu je veľmi dôležitá pre život, lebo je základnou zložkou niektorých najdôležitejších molekúl.

Táto látka rozpustná vo vode so sladkou chuťou sa pridáva ako prídavná látka do výživových doplnkov športovcom. Problém je v tom, že organizmus potrebuje produkovať každý deň tzv. ATP, a k tomu potrebuje D-Ribózu. Ribóza je súčasťou nášho každodenného stravovania len v minimálnom množstve, preto ju treba dopĺňať inými látkami. V tomto je ale veľmi veľa práce. Pri nešportovcoch to nemá až taký význam, lebo toto množstvo plne vystačuje pre každodennú potrebu.
 
 

Doplnkové informácie