Človek, ktorý vysiela pozitívne signály, pretvára svet okolo seba na pozitívny a priťahuje pozitívne výsledky.
Dr. Norman Vincent Peale

UŽÍVANIE PRIPRAVKU

UŽÍVANIE:

10 kvapiek elixíru Mokša rozmiešame v 1 dl vody denne, najlepšie  ráno na lačno. U detí do 12 rokov a u tehotných žien sa odporúča 5 kvapiek každé ráno. Pri hormonálnych poruchách je možné  si dennú dávku rozdeliť na 2 x 5 kvapiek. Ak by sa stalo, že to niektorý deň vynecháte, potom na druhý deň nezvyšujte si svoju dávku, pokračujte v štandardnom užívaní. Ak si niektorý deň zabudnete vziať svoju dávku, tak ju nasledujúci deň NENAVYŠUJTE, pokračujte v štandardnom používaní. Minimálna dĺžka používania ELIXÍR-u by mala byť 12 týždňov, teda 3-4 mesiace.

Čítať ďalej: UŽÍVANIE PRIPRAVKU

ZÁZRAČNÝ MOKŠA ELIXÍR

ZÁZRAČNÝ MOKŠA  ELIXÍR:

 

 Maďarský klinický onkológ, gynekológ dr. Istvan Markus a jeho manželka skúsená homeopatka Ilona Benczeová začali používať neagresívny charakter informačnej medicíny - homeopatiu s čistiacim efektom bachových esencií na emocionálne konflikty, ktoré spojili s 64 archetypálnymi životnými situáciami človeka. Sú to životné situácie, s ktorými s človek stretáva v priebehu jeho života. Ak ich nespracováva, automaticky sa uložia ako emocionálne bloky, ktoré sa zapíšu do podvedomia a postupne pôsobia fyzické ťažkosti a psychickú poruchu.

 

Čítať ďalej: ZÁZRAČNÝ MOKŠA ELIXÍR

Často kladené otázky

 

Unikátny prípravok MOKŠA ELIXÍR na princípe homeopatie a kvetinových esencií postupne čistí naše emocionálne bloky, vráti nás do nášho centra, prispieva k navýšeniu sebauvedomeniu, zvyšuje vibračnú úroveň tela i ducha. Automaticky nám vráti zdravie, duševnú pohodu, rovnováhu, zdravé medziľudské vzťahy, hojnosti a nový pohľad na vlastný život.

 

Čítať ďalej: Často kladené otázky

Duša je zrkadlom ľudského organizmu


Prepis a preklad audio-video záznamu relácie TV DUNA o tvorcoch Elixíru Mokša:

Moderátori: „Často počujeme, že oči sú zrkadlom duše a keď pokračujeme v tomto myšlienkovom pochode, tak môžeme povedať, že duša je obrazom stavu ľudského organizmu. A keď niekto vie dobre analyzovať duševný stav človeka, tak vie zistiť aj to, čo a prečo nefunguje v ľudskom tele. Poznáme takého človeka, ktorý sa vyzná nielen v homeopatii, ale je doborníkom aj klasickej medicíny. A keď sa tieto 2 prvky zmiešajú, tak liečenie môže hraničiť až so zázrakom.
Vítame medzi nami Dr. Istvána Márkusa, klinického onkológa, gynekológa a homeopatku Ilonu Bencze. V našom programe sa z času na čas stretávame s homeopatickou terapiou, v ktorej hrajú dôležitú úlohu vysoké vibračné frekvencie. Prečo sú vibrácie také dôležité? Naozaj je to tak, že čím sú tieto vibrácie vyššie, tým je človek zdravší, pozitívnejší? Ako pôsobia tieto frekvencie na zdravie človeka?“

Čítať ďalej: Duša je zrkadlom ľudského organizmu

Doplnkové informácie