Milujte svoje vízie a sny, pretože sú deťmi vašej duše a plánmi vašich konečných výsledkov.
Napoleon Hill

Rýchla pomoc zaženie chrípku, Monitor eliminuje elektrosmog

Košická terapeutka Eva Fabiánová rucne vyrába rôzne tvary sviecok z palmového vosku

Blížia sa Vianoce a k nim neodmyslitelne patria sviecky. V dnešnej dobe sa dajú vyrábat z rôznych materiálov a majú všelijaké tvary. Vonné, liecivé, kuriózne. Bežné parafínové, gélové ale aj netradicné ako napríklad z palmového alebo vcelieho vosku. O výrobe prvých nám nieco prezradí terapeutka Eva Fabiánová, o druhých vcelár Gustáv Cerník.

Čítať ďalej: Rýchla pomoc zaženie chrípku, Monitor eliminuje elektrosmog

Terapeutka Eva Fabiánová pomáha ľuďom odblokovať emocionálne bloky z minulých životov

Ludia majú rôzne problémy. Ak si s nimi nevedia rady, zájdu za lekárom, ak ani ten nepomôže, hladajú iné riešenia. Casto aj také, o ktorých nikdy ani len neuvažovali. A hoci je 21. storocie, ludia stále castejšie siahajú po netradicnejších metódach. Napríklad vyskúšajú cestu do svojich minulých životov - regresiu (regresná alfa terapia). Lebo nie je dôležitá metóda, ale vyriešenie problému. Pomocou regresie sa totiž clovek dostane k jadru svojho problému a tým, že ho znova prežije, ho dokáže odstránit.

„Regresia je hlbková terapia," vysvetluje košická terapeutka Eva Fábiánová. „Pocas nej je klient v alfa hladine. Casto si to ludia mýlia s hypnózou, ale to nie je hypnóza. Regresia nemá vedlajšie úcinky, ani sa ešte nestalo, a ani sa nemôže stat, že by sa niekto nevrátil. Pocas regresu terapeut vedie klienta do minulosti. Vieme, že všetky udalosti a informácie máme uložené

Čítať ďalej: Terapeutka Eva Fabiánová pomáha ľuďom odblokovať emocionálne bloky z minulých životov

Doplnkové informácie